×

cizgi

Biz kimiz ?

Foça’da 1982 yılından itibaren Büyükdeniz mevkiinde yer alan Hanedan Otel ve restaurant olarak Türk turizmine katkı sağlamaktayız. 1989 yılı itibariyle aramıza Mersinaki mevkiinde yer alan Hanedan Beach Otelin de katılmasıyla çalışmalarımız devam etmektedir.

otel-resim1
otel-resim2
cizgi

Neden Navalia ?

Bizler bulunduğumuz koyun eski tersane bölgesi olması sebebiyle "otelimizin" Latince (Tersane) anlamına gelen NAVALİA olarak anılmasının konseptimize ve lokasyonumuza uygun olacağını düşündük. İlerleyen çalışmalarımızı da bu yönde hayata geçirdik.

cizgi

Kısaca Navalia Otel ;

Kısaca Navalia Otel; 19 odadan oluşmaktadır. 13 oda deniz manzaralıdır. 6 oda ise ana binanın arkasında bulunan bahçe içerisindedir. 4 Deniz manzaralı Standart Oda , 6 Deniz Manzaralı Suit Oda ve 6 Bahçe içersinde bulunan Loft Suit Oda olarak hizmet vermektedir.

otel-resim3
otel-resim4
cizgi

Navalia Otel olarak hedefimiz ;

Sevgi ve samimiyetle, güler yüzlü çalışanlarımızla misafirlerimizin memnuniyetini sağlamak, inzivaya çekilmek ve rahatlamak isteyenler için mütevazi bir atmosfer oluşturmaktır. Bununla birlikte güzel foçamızı sevdirmek ikinci bir hedefimiz olucaktır.